Break the silos!

3QA z dumą zaprasza do dyskusji w formie Open Space na Improve IT 2023.
Temat przewodni "Break the silos!".
Partnerami wydarzenia są Atlassian i Agile 3M.

Do zobaczenia 16 września (sobota) w Gdańsku!

Agenda

9:00 - 9:30

Rejestracja uczestników

9:30 - 9:50

Przywitanie i rozpoczęcie wydarzenia

9:50 - 10:00

Zasady Open Space

10:00 - 10:25

Stworzenie agendy

10:30 - 11:10

Sesja 1

11:20 - 12:00

Sesja 2

12:10 - 12:50

Sesja 3

13:00 - 13:30

Lunch

13:30 - 13:40

Weryfikacja agendy

13:40 - 14:20

Sesja 4

14:30 - 15:10

Sesja 5

15:20 - 16:00

Podsumowanie sesji

16:00 - 16:30

Zakończenie wydarzenia

17:00

After Party

FAQ

Dla kogo?

Zapraszamy do udziału doświadczonych specjalistów z branży IT, którzy posiadają minimum 3 lata doświadczenia w swojej dziedzinie. Wymagamy otwartości na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz chęci przyjścia z własnym tematem do dyskusji. Każdy uczestnik ma możliwość wniesienia wartościowego tematu i poprowadzenia dyskusji wokół niego.

Ile kosztuje bilet?

Wydarzenie jest darmowe. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o wyborze uczestników decydują organizatorzy na podstawie przesłanych zgłoszeń.

Co oznacza temat przewodni "Break the silos"?

Naszym głównym celem jest rozbicie barier komunikacyjnych między różnymi dziedzinami specjalizacji (silosów) w branży IT. Chcemy stworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy, wymianie pomysłów i tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Czym jest "Open Space"?

Open Space jest dynamiczną formą spotkania, która umożliwia uczestnikom aktywne uczestnictwo i tworzenie agendy. Nie ma wcześniej ustalonego programu, a tematy i dyskusje są generowane przez samych uczestników. Głównym założeniem jest wykorzystanie mądrości i doświadczenia grupy, aby osiągnąć konkretny cel – w naszym przypadku, przełamanie barier i silosów w branży IT.

Jaki będzie przebieg wydarzenia?

Na początku wydarzenia uczestnicy zgłaszają tematy, które ich najbardziej interesują i które chcieliby omówić. Następnie, na podstawie głosowania, wybierane są najbardziej popularne tematy. Tworzone są grupy dyskusyjne wokół tych tematów, a każda grupa otrzymuje swoje miejsce i czas na dyskusję.

Uczestnicy mają okazję wziąć udział w różnych grupach dyskusyjnych, związanych z tematami, które ich najbardziej intrygują. Mogą dzielić się swoim doświadczeniem, zadawać pytania i angażować się w interaktywne dyskusje. Po każdej dyskusji odbędzie się sesja podsumowująca, w której grupa podzieli się wnioskami i rezultatami swojej dyskusji.

Organizer


The organizers of the event are the team that for the past 7 years has been creating
3QA. We are passionate about quality. In the Tri-City, we create a space for the exchange of knowledge and integration of the IT environment, which is close to the values we promote.

Partnerzy

Agile3M jest nieformalną grupą, której celem jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń o metodach i praktykach zwinnych, takich jak Scrum, Kanban, Lean czy XP. Jesteśmy również ciekawi wszystkiego, co pozwala nam współtworzyć lepsze organizacje i dostarczać prawdziwą wartość!

Atlassian is a leading provider of collaboration, development, and issue-tracking software. With over 225,000+ global customers, we’re advancing the power of collaboration with products including Jira, Confluence, Bitbucket, and Trello.

Behind every great human achievement, there is a team. From medicine and space travel to disaster response and pizza deliveries, our products help teams all over the planet advance humanity through the power of software. We work with teams around the world to create software that helps them solve their biggest challenges. Driven by honest values, an amazing culture, and consistent revenue growth, we’re out to unleash the potential of every team.

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych to organizacja non-profit wspierająca rozwój społeczności IT poprzez szeroko rozumiane wspieranie rozwoju osobistego. Działalność SJSI obejmuje wsparcie certyfikacji osób i organizacji, aktywizację społeczności i stworzenie bezpiecznego obszaru wymiany doświadczeń. Istotnym elementem naszych działań jest ujednolicenie terminologii dotyczącej zagadnień związanych z zarządzaniem jakością w szczególności testowaniem czy analizą biznesową oraz wsparcie lokalnych i międzynarodowych inicjatyw służących wdrażaniu dobrych i sprawdzonych procesów i praktyk.

Zespół ImproveIT

Monika Kalisz

3QA

Katarzyna Wolszon-Malkiewicz

3QA

Anna Jankowska

3QA

Szymon Ramczykowski

Atlassian Poland

Stanisław Matczak

Agile3M

Location

Atlassian Poland

ul. Norwida 4 Gdańsk

Follow us!

en_GBEnglish (UK)
Scroll to Top